Zaskocz swoich gości! Poznaj 10 oryginalnych atrakcji weselnych!

Nie wiem czy jesteście na to gotowi, ale… to nie będą zwykłe atrakcje dla gości! 😉
Nie będę Wam pisać o popularnych: fotobudce, Candy barze, wypuszczaniu lampionów/balonów/gołębi, puszczaniu baniek mydlanych lub zimnych ogniach. To już znacie! Na pewno będzie przemiło gościom, jeśli wybierzecie którąś z tych atrakcji, ale… nie będzie „efektu wow” spowodowanego czymś nowym i zaskakującym!
Jeśli więc chcecie naprawdę zaszaleć, zaskoczyć gości i doświadczyć czegoś nowego, sprawdźcie moje 10 propozycji!

1. Prosecco Van
Bo kto nie lubi Prosecco?! Wyobraźcie sobie upalny wieczór, szczęśliwi goście odpoczywają na dworze po tanecznym szaleństwie i podjeżdża mobilny bar z prosecco! Czy to nie brzmi dobrze? 😉
2. Fotobus
A jeśli zależy Ci, aby na ślubie goście mogli zrobić sobie zdjęcia, ale fotobudka do Ciebie nie przemawia… pomyśl o Fotobusie! Fotobudka w pięknym odrestaurowanym busiku sprawi wiele radości gościom – czegoś takiego na pewno jeszcze nie przeżyli!
3. Sowa
O sowie już Wam trochę opowiadałam 😊 Może podawać obrączki, ale też „wręczyć” małe prezenty rodzicom, jednocześnie cieszyć oczy wszystkich gości.
4. Budka z lodami tajskimi
Temperatury w lipcu, sierpniu a nawet wrześniu potrafią być nie do zniesienia! Ochłódź swoich gości lodami tajskimi! Ta atrakcja zadowoli nie tylko kubki smakowe, ponieważ obserwowanie tworzenia lodów jest bardzo wciągające 😉
5. Szczudlarze lub mim
A może wpleść w wesele element sztuki? Szczudlarze w strojach aniołów albo barokowych sukniach zaskoczą gości swoją obecnością, a mim może przedstawić historię Waszej miłości. Pomysłów na zaaranżowanie ich obecności może być wiele.
6. Karykaturzysta lub rysownik
Jeżeli Wasi goście mają poczucie humoru, a Wy chcecie sprawić im niezapomniany prezent – pomyślcie o osobie, która narysuje ich portrety! Taka pamiątka z wesela zagości na ich ścianach i będą wspominać Wasz dzień jeszcze wiele lat 😊
7. Wideobudka slow motion
A jeśli nie zdjęcia z fotobudki, to może film i to w wersji slow motion? Tego Wasi goście nie będą się spodziewać! Efekt fantastyczny, przezabawny, a złożony w klip z fajnym podkładem muzycznym będzie okazją do częstych wspomnień!
8. Karaoke
Atrakcja skierowana głównie do Par, które wiedzą, że na weselu będą goście z dystansem, poczuciem humoru, lubiący się bawić i śpiewać! Bo jeśli zdarza się Wam ze znajomymi pośpiewać na imprezach, to czemu nie zrobić tego na weselu?
9. Teatr ognia
Gorąca atrakcja, rozpalająca żar w sercach gości! Taniec z ogniem jest efektowny i widowiskowy, a artyści profesjonalnie zajmujący się tym hipnotyzują swoimi ruchami.
10. Ślubny #
Uwielbiacie korzystać z mediów społecznościowych? To może zaproponujcie gościom zabawę, w której wrzucają na swoje profile społecznościowe zdjęcia z Waszym ślubnym #, a na poprawinach je obejrzycie i zdecydujecie, kto wygrał nagrodę specjalną za najlepsze uchwycenie chwili! 😉

Jak Wam się podobają te pomysły? Zdecydowalibyście się na któryś z nich? 😊
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *